Розвіюємо міфи про контактні лінзи та чому їх не можна переношувати
Поділитися в
Копіювати посилання

Контактні лінзи вже давно стали ідеальним варіантом для багатьох людей із неідеальним зором. Це чудова можливість відмовитись від окулярів, втім щоб купити лінзи про них треба дещо знати, нижче ми розкажемо про переваги лінз, чому їх не можна переношувати та розвіємо найпопулярніші міфи
Контакті лінзи: у чому їх перевага та чому це так зручно
- естетична складова: ідеально підходять для людей, які комплексують носити окуляри;
- контактні лінзи не заважають заняттям спортом та фізичним вправам;
- лінзи, як правило, не залежать від погодних умов і не запітніватимуть у холодну погоду, як окуляри;
- лінзи дозволяють досягти максимальної природності зору;
- можна використовувати кольорові лінзи для зміни кольору очей.
Ознайомитися із асортиментом якісних лінз можна тут: https://opticaluxor.ua/products/kontaktni-linzi-biofinity
Чому переношувати лінзи небезпечно
Контактні лінзи мають свій термін придатності і використання, як і будь-які лікарські призначення. Більш того, якщо переносити лінзи, то це може бути навіть небезпечно для очей і зору. Окрім цього, при носінні контактних лінз можливий розвиток деяких ускладнень. Зазвичай ускладнення пов’язані з порушеннями правил використання лінз чи догляду їх.
Накопичення відкладень: на поверхні лінзи у будь-якому разі накопичуються відкладення. І якщо лінзи переносити, то ви відчуватимете дискомфорт, відчуєте, що ваші очі швидше втомлюються, червоніють. Саме на відкладення та на продукти їхнього розпаду частіше за своє відбуваються алергічні реакції. Перенесення лінз може призвести до кон’юнктивітів, інфекційного кератиту, що зумовлено великим скупченням бактерій.
Зниження кількості вологи у лінзі: кожна лінза створена з матеріалу, що містить воду. Цей матеріал забезпечує комфортне носіння та зволоження протягом дня. Згодом ця волога випаровується, лінза втрачає свою еластичність. У такому випадку може спостерігатися синдром сухого ока, навіть може призвести до пошкодження рогівки або слизової оболонки.
Погіршення кисневої проникності лінзи: якщо лінзу переносити, то до рогівки ока надходитиме недостатня кількість кисню. Може спостерігатися почервоніння ока.
Якщо в очах у вас з’явився певний дискомфорт чи змінилася якість зору, то відразу зніміть лінзи і відвідайте офтальмолога. І не забувайте регулярно оновляти свої контактні лінзи: https://opticaluxor.ua/catalog/kontaktni-linzi/biofinity.
Популярні міфи про контактні лінзи
Контактні лінзи можуть потрапити за око
У структурі ока є мембрана, яка відокремлює задній відділ ока від передньої поверхні та повік. Саме вона і унеможливлює проникненню сторонніх предметів за очне яблуко.
Контактні лінзи можуть механічно травмувати око
Скоріше за все, така ситуація може трапитися, якщо лінзи підібрані неправильно або невиконані рекомендації фахівця щодо корекції зору або недотримана гігієна носіння лінз.
Контактні лінзи можуть прилипнути до очей
Лінзи знаходяться в сльозі, тому прилипнути до ока вони не можуть.
Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!