метизная компания

Лікарні Сумщини отримали майже мільярд гривень у рамках другого етапу медреформи — НСЗУ

Медицина | 14:58, 16.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Медичні заклади Сумщини отримали 964 мільйони гривень у рамках другого етапу медичної реформи. Про це 15 вересня повідомила директорка Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторія Мілютіна під час прес-конференції.

Другий етап реформи передбачає реформування спеціалізованої медичної допомоги і розпочався з 1 квітня 2020 року.

Усього Національна служба здоров’я України уклала на Сумщині договорів на 1 мільярд 670 мільйонів гривень. Допомогу вже отримали 77 спеціалізованих закладів та закладів екстреної медичної допомоги області. За словами Мілютіної, всього в північному регіоні, а це 4 області — Полтавська, Сумська, Харківська і Чернігівська, укладено договорів на суму понад 9 мільярдів. Їх мають отримати 390 спеціалізованих медзакладів.

Також Вікторія Мілютіна повідомила, що на Сумщині 13 закладів мають відкладені вимоги. Йдеться про медичні послуги та лікарські засоби, необхідні для надання допомоги в межах певного виду допомоги, яких не було в наявності у медзаклада на момент укладання угоди з НСЗУ. За словами Мілютіної, в сумських закладах – від однієї до 4 відкладених вимог. Але це не означає, що медзаклад позбавлять контракту, оскільки відкладено, як правило, одиничні вимоги.

«У кожному закладі – від 1 до 4 відкладених вимог, деякі заклади їх впровадили і все гаразд, а деякі заклади ще працюють, ну я впевнена, що вони повинні встигнути. Наприклад, медзаклад не має помпи для харчування важких хворих за паліативним пакетом. Якщо заклад не встигне до зазначено терміну купити помпу, то ми призупинемо паліативну допомогу і порекомендуємо пацієнту заклад з таким же пакетом щодо паліативної допомоги,»- розповіла Вікторія Мілютіна.

Суспільне

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: