метизная компания

На Сумщині 7 смертей від коронавірусу за тиждень

Медицина | 14:16, 27.11.2023
 Поділитися

Поділитися в

За тиждень 17-23 листопада зареєстровано всього 5086 випадків захворювання ГРВІ, в тому числі 747 випадків COVID-19.

Про це повідомив головний державний санітарний лікар Сумщини Володимир Збаражський.

Серед дітей шкільного віку виявлено 1432 випадків.

Госпіталізовано з ознаками ГРВІ дітей до – 87

Захворюваність ГРВІ реєструється по всій території області.

Середньообласний показник – 492,1 на 100 тисяч населення. Пороговий рівень в області перевищено на 11,5%.

У відділенні інтенсивної терапії – 6 хворих (Кролевецька, Сумська, Глухівська ОТГ)

Епідемічний поріг перевищений у Роменському районі на 50,6% , в Сумсьокму на 11,6%,в Конотопському на 6%

Госпіталізовано 138 захворілих з COVID-19.

Зареєстровано 7 летальних випадків з COVID-19. У Конотопському районі – 3 (Конотопська, Кролевецька ОТГ), Сумському районі – 2 (Верхньосироватська, Сумська ОТГ), Шосткинському районі – 2 (Есманська, Шосткинська ОТГ). Серед померлих 6 осіб у віці 65+, одна людина 49 років.

Всі померлі не були щеплені від COVID-19.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: