СумБуд
SMR
метизная компания

На Сумщині придбали два автомобіля швидкої допомоги для сільських амбулаторій

Медицина | 22:03, 22.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Про придбання автомобілів за кошти державного бюджету повідомив головний лікар Білопільського центру первинної медичної допомоги Костянтин Рожин. Автомобілі будуть працювати в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини у селах Павлівка та Вири.

” Для того, щоб вони роз’їхалися по селах, треба їх зареєструвати, оформити страховку. Крім того, нам оці ОТГ, в яких вони будуть, для цього перерахували кошти – щоб ми могли їх зареєструвати. Після того, як вони будуть зареєстровані, передамо їх у села. Дату ще рано називати. Нині вони стоять у Білопіллі. Тендер був 1 млн грн, а найнижча ціна була за дві машини 994 чи 996 тис, точно не пам’ятаю. Це – “Рено Дастер”, автомобілі 2020 року,” – розповів Костянтин Рожин.

Розподілом коштів на придбання автомобілів займався департамент фінансів та управління охорони здоров’я Сумської ОДА.

” Ми подавали пропозиції, у нас там ще є потреба в таких автомобілях. Нинішній автопарк – застарілий. Він постійно ламається. Поки кошти виділені тільки на дві машини. У нас – 7 амбулаторій. Відповідно – 7 машин. Ці автомобілі, наскільки мені відомо, за умовами програмного фінансування лише – для сільських амбулаторій. А в нас із всіх наших семи амбулаторій – 2 міських. Це Білопілля і Ворожба. І одна – смт Улянівка, яка теж прирівнюється до міста. Тобто, я так розумію, що для них розподілу не буде”, – сказав Костянтин Рожин.

Найбільша амбулаторія в районі – у Білопіллі. Вона обслуговує, за словами Костянтина Рожина, 70% населення, що підписали декларації з лікарями. Він вважає, що для цієї амбулаторії необхідні два автомобіля.

Суспільне

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: