СумБуд
SMR
метизная компания

Наскільки лікарні Сумщини забезпечені киснем?

Медицина | 20:30, 30.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомив під час брифінгу начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Сергій Бутенко, на сьогодні забезпеченість киснем ковідних ліжок в лікарнях області складає 87,1%.

На вихідні й святкові дні будуть розгорнуті додаткові ліжка, щоб хворі, яким буде потрібна медична допомога, мали можливість лікуватися в закладах охорони здоров’я.

В області наразі для лікування пацієнтів з COVID-19 задіяні 17 закладів охорони здоров’я, на їх базі розгорнуто 1569 ліжок. З них заняті 635 ліжок (486 хворими особами і 149 пацієнтами з підозрою). Завантаженість ліжок складає 40,5%. Наразі забезпечено киснем 1367 ліжок або 87,1%.

Для забезпеченості ліжок киснем область активно за кошти медичної субвенції закуповувала кисневі концентратори. Під час першого траншу на Сумщину надійшов 191 концентратор на 2 виходи і 25 концентраторів на 4 виходи. Під час другого траншу лікарні області отримали ще 132 концентратори на 2 виходи й 40 концентраторів на 4 виходи. Крім того, в якості благодійної допомоги, завдяки особистим переговорам голови облдержадміністрації Василя Хоми, Сумщина отримала 16 кисневих концентраторів на 2 виходи і 8 – на 4 виходи.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: