ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Перший медичний проект у Сумах: актуальні питання та перспективи (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Медицина, Освіта | 18:33, 27.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

25 вересня відбувся Smart Medical Project в рамках спільної науково-практичної конференції спеціалістів лабораторної служби, терапевтів, інфекціоністів, сімейних лікарів та педіатрів лікувально-профілактичних закладів у місті Суми та області.

Організатор проекту Марина Сміянова, головний лікар ТОВ “Медичний центр Сехмет”,  має на меті запровадити сучасну платформу для створення робочої групи між  вузькопрофільними спеціалістами та представниками лабораторної служби для впровадження сучасного лабораторного діагностичного процесу у медичну сферу Сумщини. Так, відвідувачі заходу – спеціалісти клінічної медицини та професіонали у сфері лабораторних досліджень, обмінювалися досвідом та знаннями.

“Конференція, яка сьогодні проводиться є дуже актуальною, вона мультидисциплінарна між лікарями та лаборантами. Адже діагностика за допомогою сучасних методів дозволяє лікарям вчасно поставити правильний діагноз” – наголосила Тетяна Бинда, спікер проекту. 

Під час “Smart Medical Project” обговорювали нові методи діагностики латентної форми туберкульозу, гепатитів, мікробіоми кишківника, паразитичних та кліщових інфекцій. Усього проект налічував 7 спікерів, серед яких провідні київські та сумські спеціалісти: Христина Курта, профільний спеціаліст розвитку ТОВ “Лайтджин”,  Олександр Коляда, науковий директор генетичної лабораторії ТОВ “ДІАГЕН”, Олена Солянік,  біохімік кафедри біології НМУ ім. О. О. Богомольця, Тетяна Степанченко, завідувач клінико-діагностичної лабораторії Київського міського центру,  Ірина Кошель, керівник відділу молекулярної діагностики ТОВ “Вектор-Бест-Україна”, Маргарита Сніхівська, керівник міжнародної зовнішньої програми контролю якості Prevecal ТОВ “Медігран Україна”, Тетяна Бинда, доцент кафедри педіатрії Сумського медичного інституту.

“Під час заходу була надана інформація, яку можна використовувати в практичній діяльності.  Приємно усвідомлювати, що  лаборанти та клініцисти прагнуть до корисної співпраці. Це дуже актуально, адже виникає багато питань в діагностичному плані.  Союз спеціалістів – це  гарантія правильного та своєчасного лікування”, – говорить Марія Положай, лікар-педіатр та гостя смарт-проекту.

Усі відвідувачі проекту змогли взяти участь у розіграші сертифікатів, медичного обладнання, технічного оснащення від гостей проекту. Серед яких: міжнародна фармацевтична компанія “Glenmark, «Медичний системний інтегральний сервіс», компанія  «Медігран», ТОВ «Лабсвіт», генетична лабораторія «Diagen»,  Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод, Клініка Сміянових, Туристична агенція «TUI», Сучасний медичний центр «ORTHO», Центр естетичної косметології “Beautyapple”.

Родзинкою “Smart Medical Project” стала цікава пропозиція від організатора Марини Сміянової щодо запровадження нового проекту з метою ознайомлення керівників лабораторій та клінік з структурою та управлінням кращих лабораторних центрів країн Польші та Германії.

“Сьогодні важливо бути висококваліфікованим та компетентним спеціалістом. Для цього нам варто об’єднатися та удосконалювати свої знання. Я запрошую взяти участь у проекті задля отримання нового досвіду у сфері європейської діагностики. Для керівників лабораторій та клінік, у складі яких існують лабораторії, це можливість отримати безцінний досвід у організації роботи діагностичних центрів, веденні лабораторного бізнесу, дізнатися про структуру управління якістю. Треба починати з себе щоб організувати потужну конкурентноспроможну базу спеціалістів медицини у Сумах”, – зазначила головний лікар ТОВ “Медичний центр Сехмет” м. Суми.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: