ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Сучасне рентгенологічне обладнання – для тисяч сумчан!

Медицина | 19:15, 20.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

У сумській лікарні № 5 – очікуване оновлення.

Упродовж цього року завдяки системній співпраці із міської владою медичний заклад отримав сучасне рентгенологічне обладнання. Нарешті монтажні та ремонтні роботи завершені, й дороговартісна апаратура готова до експлуатації й обслуговування пацієнтів. Тож міський голова Сум Олександр Лисенко навідався до лікарні, щоб ознайомитися з корисним придбанням, перевірити, як працюють рентген-апарати, побачити відремонтовані приміщення на власні очі.

Яке ж саме обладнання тепер працюватиме у п’ятій?  Перш за все, це пересувний рентген-апарат 2020 р. в. (Італія) вартістю 3 млн грн. Мобільний рентгенограф стане в нагоді і в операційному блоці, і в ортопедії, за його допомогою можна навіть робити виїзні обстеження важкохворих, котрі за станом здоров’я не в змозі пересуватися! Це обладнання лікарня отримала безоплатно, в рамках цільової програми «Організація надання медичної допомоги хворим із підозрою на гостру респіраторну хворобу, спричинену COVID-19», так само, як і два апарати для штучної вентиляції легень (ШВЛ) та 19 мультипараметрових моніторів пацієнта.

Звісно, персоналу лікарні до душі таке оновлення, не кажучи вже про новий стаціонарний рентген-аппарат на три робочих місця OPERA. Це також італійське обладнання, вартістю понад 6 млн грн. За зміну на ньому можна зробити 100 знімків!

«Нове обладнання  більш безпечне, воно мінімізує рівень опромінення пацієнтів та  медичних працівників. Ще й дозоляє отримати високоякісні обстеження в усіх сферах застосування сучасної радіодіагностики», – зазначив директор лікарні № 5 В’ячеслав Петренко.

До речі, міська влада та адміністрація лікарні потурбувалися, щоб новий рентгенологічний комплекс розташували у відремонтованих приміщеннях, де має бути зручно та комфортно не тільки пацієнтам, а й медперсоналу. Для цього на першому поверсі лікувального корпусу, де буде працювати рентгенограф OPERA, відремонтували рентген-кабінет, хол, придбали меблі та ін.

«Ми робимо все для того, аби сумчани отримували якісні медичні послуги. Йдемо до цієї мети поступово – ремонтуємо лікарні, забезпечуємо медичних працівників гарними умовами праці, закуповуємо нове обладнання. Адже від рівня медичного обладнання залежить встановлення вірного діагнозу, якість лікування та проведення належної реабілітації пацієнтів, які звертаються за допомогою. Що надто суттєво в нинішній непростій епідеміологічній ситуації. Зараз здоров’я сумчан для нас – на першому місці!» – підвів підсумок Олександр Лисенко.

Новий рентгенологічний комплекс особливо стане в нагоді лікарні № 5, зважаючи на те, що найближчим часом її планують відкрити для прийому пацієнтів з підозрою на коронавірус.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: