ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Сумчанину, що підняв тему грошей у лікарнях, почали погрожувати

Медицина | 20:36, 15.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Стаття 49 Конституції України повідомляє, що «у державних та комунальних закладах охорони здоров’я медична допомога надається безкоштовно». Та насправді часто в лікарнях платять за різного роду необхідні предмети для аналізів та роблять «благодійні внески».

Кілька днів тому в мережі з’явилося відео, яке зняв сумчанин Володимир Руденко. Його обурила ситуація з оплатою послуг у Сумській дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди. Чоловік після прийому в ортопеда роздрукував знімок за 55 гривень.

«Спочатку я купив диск за 15 гривень, який коштує 5, і скинув знімок на диск. Одразу  ж мене направили до жінки, щоб роздрукувати його.  Я приходжу, кажу, мені потрібно роздрукувати. Один листок А4 коштує 20 гривень, 2 – 40 гривень», — говорить чоловік.

На питання про законність роботи цього пункту у поліклініці відповіли, що це не їх працівник. А підприємець лише платить за оренду приміщення, – інформує СТС.

Поки ми з дочкою стояли, розбиралися в ситуації, за диском прийшла жінка з 5-річною дитиною – робити знімок. Купила диск і була дуже здивована, що необхідно платити за роздруківку знімків. Почувши про вартість у 20 гривень за знімок, вона реально заплакала… Виявилося, що вона член сім’ї загиблого на Майдані, людини удостоєного звання Герой України, ордена Золотої Зірки (посмертно), ім’ям якого названі 2 вулиці і школа. Але відповідь працівниці підприємця і медсестри ортопеда був такий – у підприємця немає знижок для пільговиків… Це реально сумно… Для того щоб розібратися, ми пішли до завідуючої поліклініки. Далі на відео”, – йдеться у дописі Володимира Руденко.

Натомість завідувач поліклініки запевнила, що така ситуація склалася через недостатню кількість комп’ютерної техніки в установі.

«Ми думаємо забезпечити робоче місце ортопеда комп’ютером, аби знімок одразу виводився на монітор та зберігався в базі. Хоч він і дорогий, коштує близько 30 тисяч, проте ми плануємо його купити», — повідомив Олександр Ємець, головний лікар лікарні Святої Зінаїди.

Проте, 13 серпня, Володимир Руденко на своїй сторінці у Facebook повідомив про таке:

«точку прибрали, але є легкі погрози з боку підприємця й інших осіб. Бажання зустрітися, поговорити. Обіцяли, в разі чого, негативні наслідки з боку прокуратури, СБУ. Я як би не проти. Пишу для того, щоб зрозуміло було, звідки ноги ростуть, в разі будь-яких негативних наслідків для мене і сім’ї».

Ілюстративне фото

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: