метизная компания

Сумські лікарі-отоларингологи тепер роблять операції, які раніше не виконувалися

Медицина | 19:27, 22.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Мер Сум із заступником начальника управління охорони здоров’я проінспектували новостворене отоларингологічне відділення у КНП «Центральна міська клінічна лікарня».

Про це йдеться у повідомленні Сумської міської ради.

У відділенні розміщено п’ять палат, одна з яких – із покращеними умовами перебування. Усі 15 ліжко-місць, наявних тут, під’єднані до системи киснепостачання. У разі необхідності кількість ліжко-місць може бути збільшена до 25. Окрім того, у відділенні створені умови для перебування осіб з інвалідністю – це обладнані згідно з нормами інклюзії туалет та душова кімната, палати.

«У нас наявні всі умови для лікування пацієнтів різного ступеня тяжкості. Оперативне втручання у нас проводиться відповідно до плану роботи відділення. Для цього є все необхідне – висококваліфіковані спеціалісти, операційна, сучасне обладнання», – зазначила директор лікувального закладу Валентина Домінас.

Вона додала, що за кошти Національної служби здоров’я України закупили обладнання на загальну суму 2 млн 230 тис. грн, 70 тис. грн – за кошти КНП провели закупки меблів, а за 540 тис. грн – провели ремонтні роботи, використавши кошти спецрахунку закладу охорони здоров’я. Також заплановано виділення коштів із бюджету громади для закупки додаткового обладнання.

Завідувач відділення, лікар-отоларинголог вищої категорії Ігор Кузнецов сказав, що завдяки такому відділенню та наявному в ньому обладнанню уже відчувається покращення якості послуг, що надаються:

«Це як прорив – ми можемо робити такі операції, такі втручання, які в області до цього не виконувалися. До нас звертаються пацієнти зі всієї Сумщини і не тільки. Для цього необхідно мати направлення, за наявності якого послуги надаються безоплатно. Відповідні кошти закладу відшкодовує НСЗУ. І ми, дійсно, маємо потужну команду, щоб надавати кваліфіковану медичну допомогу тим, хто цього потребує. Ми дякуємо керівництву лікарні, що підтримали таку ініціативу й зуміли втілити її в життя».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: