СумБуд
SMR
метизная компания

Сумських медиків навчали безпечно користуватися кисневим обладнанням

Медицина | 18:01, 13.12.2020
 Поділитися

Поділитися в

Працівники управління з питань праці провели роз’яснювальну роботу з медиками міських лікарень з питання безпечного використання кисневого обладнання.

Протягом двох тижнів відділом з охорони праці управління з питань праці було проведено превентивні інформаційні заходи в міських комунальних закладах охорони здоров’я, щодо запобігання виникнення нещасних випадків при експлуатації кисневих балонів, газифікаторів та автоклавів.

Особливу увагу посадовці відділу з охорони праці звертали на дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском, правил безпеки систем газопостачання та безпеки при виробництві та споживанні продуктів розділення повітря, зокрема під час експлуатації кисневих балонів та медичних автоклавів.

Відповідальним особам додатково наголошено на безпечному зберіганні та використанні кисневих балонів, установок і трубопроводів та необхідності якісного проведення інструктажу для працівників, що їх обслуговують, адже неправильне поводження з кисневими балонами або незадовільний їх технічний стан можуть бути причинами серйозних аварій.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: