метизная компания

Сумський госпіталь ветеранів війни отримав медичне обладнання від благодійників

Медицина | 18:33, 11.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Компанія «Монделіс Україна» та БФ «Благомай» передали Сумському обласному клінічному госпіталю ветеранів війни медичне обладнання на суму близько 7 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Сумська обласна рада.

Це система медична рентгенографічна цифрова, відеоендоскопічна система експертного рівня, електрохірургічний апарат, реабілітаційне обладнання, стіл-вертикалізатор, тренажер для активного та пасивного застосування для верхніх та нижніх кінцівок, автоматизована миюча машина для ендоскопів з функцією дезінфекції, медичний стерилізатор паровий та інше обладнання. За словами директора закладу Інесси Савенко все це значно розширить можливості госпіталю з надання своєчасної професійної медичної допомоги, дасть змогу покращити якість діагностики, лікування і умови перебування пацієнтів у закладі.

«Для нас важливе все отримане обладнання, особливо реабілітаційне, – зазначила Інесса Савенко. – Завдяки йому у 99% випадків можливе одужання пацієнтів, якщо допомогу надавати на ранніх стадіях і вчасно. За добу ми обслуговуємо в реабілітаційних залах 15-20 пацієнтів».

Вона повідомила, що основною метою діяльності госпіталю є надання консультативно-діагностичної, лікувально-профілактичної медичної допомоги, реабілітаційної та психологічної допомоги інвалідам, учасникам бойових дій. У структуру госпіталю входять 6 відділень. Ліжковий фонд становить 195 ліжок. У госпіталі протягом 2022 року проліковано 3518 осіб, за 4 місяці 2023 року – 1499 осіб.

Представники «Монделіс Україна» та БФ «Благомай» розповіли, що наразі вони допомагають у багатьох напрямках, серед яких і медична галузь. Бо є лікарні, які перебували в тимчасовій окупації, були частково пошкоджені, або в них викрадене чи виведене з ладу обладнання.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: