метизная компания

Суми – лідер щодо кількості порушень карантинних вимог

Медицина | 16:06, 28.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Головне управлінням Держродспоживслужби в Сумській області продовжує проводити заходи щодо моніторингу дотримання карантинних обмежень та протиепідемічних вимог суб’єктами господарювання.

Другий тиждень поспіль питома вага виявлених порушень карантинних вимог збільшується. Протягом останнього тижня до 80% випадків недотримання протиепідемічних вимог складають саме в обласному центрі.

Місто Суми майже щодня утримує лідерство серед обласних центрів сусідніх та відповідних за кількістю населення регіонів. А починаючи з вересня, коли обласний центр вже був віднесений до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, відбулися декілька підйомів статистичних показників захворюваності, що найочевидніше є результатом недотримання встановлених заходів для цього рівня епіднебезпеки.

Упродовж останнього тижня в області проведено 506 перевірок, з них 140 – об’єктів продовольчої торгівлі, 111 – закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 15 закладів громадського харчування, 8 перукарень. Крім того, охоплено моніторингом 50 дитячих дошкільних та загальноосвітніх закладів, здійснено 141 обстеження агропродовольчих ринків області.

У ході зазначених заходів було виявлено порушення вимог протиепідемічного режиму на 134 об’єктах, в результаті чого складено 42 протоколи про адмінправопорушення, надано 113 приписів з пропозиціями про усунення порушень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: