метизная компания

У лікарнях Сум продовжуються ремонти

Медицина | 21:57, 9.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Управління охорони здоров’я інформує про виконані минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста ремонтні роботи.

У КНП «Клінічна лікарня № 5» продовжували капітальні ремонти ліфтів у хірургічному корпусі та операційної № 6. Також далі готувалися до капітального ремонту хірургічного відділення № 1 та системи киснепостачання у відділеннях хірургічного корпусу, які надають допомогу хворим із COVID-19.

У КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» капітально ремонтували двоповерхову будівлю стаціонару, проводили підготовчі роботи до капітального ремонту клініко-діагностичної лабораторії, території (вул. Троїцька, 28), впровадження системи моніторингу енергоресурсів будівель КНП (вул. Троїцька, 28, вул. Івана Сірка, 3) і займалися придбанням нового обладнання.

У КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» виконували реконструкцію будівлі жіночої консультації із заміною ліфта пасажирського на лікарняний, теплового пункту, мереж електро- та водопостачання.

Тим часом у КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона» тривав капітальний ремонт будівель із утепленням стін, покрівлі, заміною покриття та системи опалення.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: