метизная компания

У лікарнях Сум тривають ремонтні роботи

 Поділитися

Поділитися в

Управління охорони здоров’я інформує про виконані минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста ремонтні роботи.

У КНП «Клінічна лікарня № 4» продовжували капітальний ремонт приміщень неврологічного відділення (вул. Металургів, 38).

У КНП «Клінічна лікарня № 5» проводилися роботи з капітального ремонту одного з ліфтів у хірургічному корпусі № 1, продовжувався капітальний ремонт кабінету комп’ютерної томографії у цьому ж корпусі.

Також розроблено договір на виготовлення проєктно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту хірургічного відділення № 1 у хірургічному корпусі № 1, виготовили проєктно-кошторисну документацію по ремонту ліфта в будівлі харчоблока.

Працювали над проєктно-кошторисною документацією на капітальний ремонт приміщення операційної №6 операційного блоку хірургічного корпусу та проєктно-кошторисною документацією на капітальний ремонт будівлі харчоблоку.

Готувалися до капітального ремонту приміщення операційної № 6 операційного блоку хірургічного корпусу № 1.

У КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» продовжувався капітальний ремонт будівлі стаціонару (2-х поверхової будівлі), ремонт вхідної групи та санвузла 1-го поверху, вестибюля з сходовою клітиною. Виконувався поточний ремонт внутрішніх приміщень, ремонт металопластикових дверей відділення стаціонару.

Було укладено договір на виконання робіт із капітального ремонту ліфтового господарства лікувального закладу. Укладено договір на технічний та авторський нагляд, проходження експертизи, ПКД щодо капітального ремонту клініко-діагностичної лабораторії. Продовжувався поточний ремонт кабінету невролога.

Розпочато капітальний ремонт системи централізованої подачі кисню (з встановленням кріоциліндрів) в новому корпусі КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди», укладено договір для виконання робіт, пов’язаних із платіжними терміналами самообслуговування (машини для обробки даних).

Було укладено договір на виготовлення проєктно-кошторисної документації за об’єктом «Поточний ремонт. Благоустрій території КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди».

У КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» продовжувалася реконструкція будівлі жіночої консультації із заміною ліфта пасажирського на лікарняний. Були виконані роботи та пройдено експертизу капітального ремонту (заміни) лікарняних ліфтів акушерського корпусу та капітального ремонту (утеплення) будівлі жіночої консультації.

Виконано проєктні роботи для проведення капітального ремонту систем протипожежного захисту у складі системи блисковкозахисту корпусу акушерського корпусу. Тривала підготовка до початку виконання робіт із реконструкції теплового пункту, мереж водопостачааня та системи електропостачання.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: