СумБуд
метизная компания

У лікарнях Сум тривають ремонтні роботи

Медицина | 21:35, 30.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Управління охорони здоров’я інформує про виконані минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста ремонтні роботи.

У КНП «Клінічна лікарня № 5» завершували капітальні ремонти ліфтів у хірургічному корпусі, Там же продовжували ремонт операційної № 6. Також готувалися до капітального ремонту хірургічного відділення № 1 та системи киснепостачання у відділеннях хірургічного корпусу, які надають допомогу хворим із COVID-19.

У КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» далі капітально ремонтували двоповерхову будівлю стаціонару, систему централізованої подачі кисню (з встановленням кріоциліндрів) в новому корпусі, проводили підготовчі роботи до впровадження системи моніторингу енергоресурсів будівель КНП (вул. Троїцька, 28, вул. Івана Сірка, 3), капітального ремонту клініко-діагностичної лабораторії та займалися придбанням нового обладнання.

У КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» проводили реконструкцію будівлі жіночої консультації із заміною ліфта пасажирського на лікарняний, займалися реконструкцією теплового пункту, мереж електро- та водопостачання.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: