метизная компания

У Сумах 6 претендентів на крісло директора пологового будинку

Медицина | 21:20, 29.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Конкурсна комісія на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» визначила кваліфікаційні вимоги та перелік документів, що мають бути подані претендентами на участь у конкурсі.

До 23 травня (включно) поточного року відділом охорони здоров’я приймалися заяви та документи від кандидатів на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії».

28 травня відбулось чергове засідання конкурсної комісії, під час якого було розглянуто подані заяви та документи від претендентів (крім конкурсної пропозиції), вирішено питання про допуск претендентів для участі у конкурсі.

Рішенням конкурсної комісії, затвердженого Протоколом № 12 від 29 травня 2019 року, учасниками конкурсу визначені наступні претенденти:

  • Орлова Олена Олександрівна;
  • Бабко Анжела Михайлівна;
  • Юсюк Людмила Анатоліївна;
  • Кравцов Дмитро Вікторович;
  • Рибянський Валентин Олександрович;
  • Чирва Ольга Вікторівна.

Наступне засідання конкурсної комісії відбудеться 4 червня о 10:00 за адресою: майдан Незалежності, 2, каб. 59.Тоді конкурсна комісія заслухає конкурсні пропозиції учасників, проведе співбесіди та врахує відповідність учасника конкурсу та його конкурсної пропозиції встановленим вимогам.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: