метизная компания

У Сумах посилили карантинні обмеження з метою недопущення «червоної зони»

Медицина | 17:57, 8.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Члени виконавчого комітету під час позачергового засідання затвердили ряд нових карантинних обмежень, що стосуються проведення масових заходів, перебування в громадських місцях, діяльності розважальних закладів та у сфері надання послуг громадського харчування.

На основі прийнятих рішень державною, обласною та міською комісіями з питань ТЕБ і НС та задля запобігання поширенню коронавірусу, проведення масових заходів дозволили лише за умови участі не більш як 100 осіб та більше однієї особи на 10 м2 площі будівлі або території та за умови вдягнутих засобів індивідуального захисту на ніс та рот, навіть на вулиці.

Перебування в громадських місцях за визначенням чинного законодавства (зупинки громадського транспорту, пасажирський транспорт, церкви, собори, дитячі майданчики, зони відпочинку, комп’ютерні клуби, ліфти, будинкові сходи, під’їзди тощо) дозволяється також лише в масках/респіраторах. При перебуванні в пасажирському транспорті відповідальність за порушення норм карантинних заходів, а саме штраф у розмірі 17 тис. грн., покладається як на водія, так і на пасажира безпосередньо.

Проведення дискотек, робота розважальних закладів, нічних клубів, діяльність закладів громадського харчування з організації дозвілля (ресторани, бари, закусочні, кафетерії, буфети тощо) крім діяльності з надання послуг громадського харчування зі здійсненням адресної доставки замовлень, а також проведення концертів, крім тих, які проводяться закладами культури, діяльність яких протягом останнього року є основним видом діяльності, – під забороною.

У сфері надання послуг громадського харчування дозволяється робота літніх майданчиків з 07:00 до 22:00 години (без організації дозвілля) за умови дотримання протиепідемічних заходів на період карантину.

Своєю чергою відділ охорони здоров’я зобов’язали до 10 вересня опрацювати питання забезпечення в лікувальних закладах міста додаткових місць для лікування хворих на COVID-19.

Рішення набуває чинності з моменту прийняття.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: