метизная компания

У Сумах рятувальники проводять обстеження в закладах охорони здоров’я

Медицина | 18:31, 31.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

На території області проводяться обстеження закладів охорони здоров’я щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки.

Зокрема, 31 грудня у м. Суми рятувальники побували у відповідних закладах Сумської обласної ради: обласному спеціалізованому диспансері радіаційного захисту населення, обласному клінічному онкологічному диспансері, обласному клінічному госпіталі ветеранів війни, обласному клінічному перинатальному центрі, медичному клінічному центрі інфекційних хвороб та дерматології ім. З. Й. Красовицького. Також дані обстеження фахівці провели на об’єктах Сумської міської ради: Цетральній міській клінічній лікарні, клінічних лікарнях № 4 та № 5, «Дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди», «Клінічному пологовому будинку Пресвятої Діви Марії», «Клінічній лікарні Святого Пантелеймона».

Особлива увага приділялася стану утримання шляхів евакуації, первинних засобів пожежогасіння, електричного господарства, внутрішнього і зовнішнього водопостачання, кисневого обладнання та іншим основним аспектам пожежної і техногенної безпеки.

Також з персоналом були проведені інструктивні бесіди щодо забезпечення пожежної безпеки в даному закладі, у тому числі під час експлуатації медичного та технологічного обладнання. Окрему увагу рятувальники приділили алгоритму дій при виникненні пожежі та ознайомили із правилами застосування первинних засобів пожежогасіння. Медичні працівники не лише засвоювали теоретичні знання, а й спробували на практиці ліквідувати умовну пожежу вогнегасниками.

Такі профілактичні заходи тривають по всій області, оскільки важливу роль у захисті від пожеж відіграє як належний протипожежний стан об’єкту, так і знання та практичні навички персоналу на випадок виникнення екстремальних ситуацій

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: