СумБуд
метизная компания

У Сумах шукають головного лікаря 4-ї лікарні

Медицина | 22:30, 4.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Відділ охорони здоров’я проводить конкурс на зайняття посади головного лікаря комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня № 4»,повідомляє Інфопортал міськради.

Претендент має бути громадянином України з вищою освітою (магістр, спеціаліст) за напрямком підготовки «Медицина», мати післядипломну спеціалізацію за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» або іншу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» за напрямом підготовки «Управління та адміністрування», стаж роботи за лікарською спецiальнiстю – не менше семи років та за фахом «Органiзацiя i управління охороною здоров’я» – не менше п’яти років, вільно володіти державною мовою, мати достатній рівень знань законодавства (Конституції України, законодавства України з охорони здоров’я, антикорупційного законодавства, інших законодавчих та нормативно-правових актів), бути здатним за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні обов’язки, мати високі моральні, ділові, професійні якості та організаторські здібності.

Конкурсна пропозиція претендента може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три роки), в якому передбачаються план реформування закладу протягом одного року, заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції, пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу, пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Прийом документів для участі в конкурсі здійснюватиметься до 1 червня включно (до 16:00) у приймальні відділу охорони здоров’я (м. Суми, вул. Леваневського, 26).

Тел.: (0542)65-02-74, (095)8161042, e-mail: uozsmr@ukr.net.

Детальніше за цим посиланням

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: