метизная компания

У Сумах три роки не можуть завершити ремонт на підстанції швидкої допомоги

 Поділитися

Поділитися в

На підстанції, яка розташована на вул. Привокзальній, уже три роки робиться ремонт за кошти Європейського Союзу, але роботи виконані лише на 65% і наразі взагалі призупинені.

Після розмови з директором Центру Анатолієм Александренком очільник обласного депутатського корпусу Віктор Федорченко провів на цій підстанції виїзну нараду. На ній були присутні голова постійної депутатської комісії з питань спільної власності територіальних громад Віра Лаврик, депутати обласної ради – начальник управління майном Дмитро Нагорний і його заступниця Інна Козачок, депутат облради Микита Баня.

Як повідомив Анатолій Александренко, до 2013 року тут розташовувалася санавіація. Згодом приміщення передали екстреній медичній допомозі й з 2016 року в ньому базувалися 5 бригад медиків. На території є гараж на 4 автомобілі. Завдяки такому розташуванню фельдшери швидше доїжджали у віддаленні куточки міста і це на 20% поліпшило статистику доїзду до хворих.

«Але дане приміщення було неадаптоване для медиків, тому ми подали свої пропозиції до Програми соціально-економічного розвитку Сумської області на 2017 рік, щоб переобладнати його за кошти Європейського Союзу під підстанцію. Ми виграли проєкт на суму 5 млн 200 тисяч грн, і в 2018 році був розпочатий ремонт. Замовником виступило управління комунального будівництва облдержадміністрації. Воно ж і оголосило конкурс на проєктно-кошторисну документацію, який виграла фірма «Южана», та вело контроль за ходом робіт. У тому ж році розпочалися проблеми: виникали протиріччя між УКБ і проектантом, була затримка фінансування, і реконструкція взагалі була призупинена», – розповів Анатолій Александренко.

Також посадовець повідомив, що постійно звертався до УКБ, вимагав продовження робіт. Але до керівництва області з цим питанням не дійшов. У березні минулого року Центр медицини катастроф став підпорядковуватися управлінню майном обласної ради, але роботи теж не зрушили з місця.

Віктор Федорченко пообіцяв направити листа з цього приводу в прокуратуру.

Сумська обласна рада

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: