метизная компания

У Сумах тривають ремонтні роботи в лікарнях

Медицина | 21:00, 17.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

Управління охорони здоров’я інформує про виконані минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста ремонтні роботи.

У КНП «Клінічна лікарня № 4» продовжували капітальний ремонт приміщень неврологічного відділення (вул. Металургів, 38).

У КНП «Клінічна лікарня №5» виконували капремонт кабінету комп’ютерної томографії хірургічного корпусу № 1.

Виготовили проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт ліфта № 1432 в будівлі харчоблоку, самої булівлі харчоблоку та двох ліфтів у хірургічному корпусі. На останніх двох об’єктах також оголосили тендерну закупівлю.

Уклали договір на виготовлення ПКД на капремонт хірургічного відділення № 1 у хірургічному корпусі № 1. Повторно оголосили тендерну закупівлю на капітальний ремонт приміщення операційної № 6 операційного блоку хірургічного корпусу.

У КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» уклали договір на проведення капітального ремонту теплового пункту в підвальному поверсі (вул. Івана Сірка, 3). Отримали обладнання по ІТП.

Завершили роботи з капремонту двоповерхового стаціонару та енергоефективну термомодернізацію (капітальний ремонт) будівлі стаціонару за правилами Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) на вул. Троїцька, 28.

Виконували роботи з капітального ремонту електрощитової з влаштуванням АВР та встановленням дизель-генератора на вул. Троїцька, 28 (також укладено договір на технічний нагляд), проводили капітальний ремонт вхідної групи та санвузла першого поверху на вул. Праці та вул. І. Сірка, 3, займались облаштуванням системи автоматичного регулювання споживання тепла консультативно-діагностичного відділення на вул. І. Сірка, 3, капремонтом ліфтового господарства на вул. Троїцька, 28.

Велись підрядні роботи з капремонту вестибюля з сходовою клітиною (вул. Троїцька, 28). А от завершили за даною адресою підрядні роботи з поточного ремонту кабінетів ультразвукового дослідження та офтальмолога старого корпусу, металопластикових дверей стаціонару, ремонтсистеми опалення старого та нового корпусів, встановлення рентгенозахисних дверей.

Виготовляли експертизу проєкту з капремонту системи централізованої подачі кисню (з встановленням кріоциліндрів) в новому корпусі (вул. Троїцька, 28).

Крім цього, уклали договір на технічний та авторський нагляд й проходження експертизи проєктно-кошторисної документації клініко-діагностичної лабораторії (вул. Троїцька, 28), на закупівлю дозатора кисню із зволожувачем для назальної вископотокової оксигенотерапії Max Venturi, високочастотного зварювального електрокоагулятора ЕК-300М для зварювання біохімічних тканин в операційному блоці, на виготовлення проєктно-кошторисної документації з капітального ремонту внутрішніх мереж опалення, водопроводу та каналізації нового корпусу.

Заключили договори на заміну віконних блоків і поточний ремонт покрівлі в корпусі В-ІІ, на підрядні роботи з поточного ремонту кабінету невролога (вул. Івана Сірка, 3).

У КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» виконали проєктні роботи з капітального ремонту з улаштуванням вентиляції в операційному блоці акушерського відділення, заміни лікарняного ліфта акушерського корпусу, утеплення будівлі жіночої консультації, капремонту систем протипожежного захисту в складі системи блисковкозахисту корпусу жіночої консультації та акушерського корпусу.

Разом із тим, виконані проєктні роботи та вже проходять експертизу з реконструкції теплового пункту, мереж водопостачання і системи електропостачання споживачів I особливої категорії.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: