ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

У Сумах тривають ремонти лікарень

Медицина | 18:31, 18.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Відділ охорони здоров’я інформує про виконані минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста ремонтні роботи.

У КНП «Клінічна лікарня № 4» продовжували капітальний ремонт приміщень неврологічного відділення (вул. Металургів, 38).

У КНП «Клінічна лікарня №5» займались закупівлею комп’ютерного зрізного томографа (в хірургічний корпус №1), помпи для безперервного зондового годування, дефібрилятора.

Проводили капітальний ремонт пандусу, ганку, санвузла поліклініки, а також приміщень хірургічного корпусу, де надають медичну допомогу, хворим на коронавірус.

Займались виготовленням проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт двох ліфтів у хірургічному корпусі, приміщень поліклініки на першому поверсі, кабінету комп’ютерної томографії та хірургічного відділення № 1 в хірургічному корпусі, приміщення операційної № 6 операційного блоку хірургічного корпусу, будівлі харчоблоку.

У КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» уклали договір на проведення капітального ремонту теплового пункту в підвальному поверсі (вул. Івана Сірка, 3). Отримали обладнання по ІТП.

Крім того, готували документи для проведення відкритих торгів щодо проведення капремонту двоповерхової будівлі стаціонару (вул. Троїцька, 28).

Разом із тим, продовжували роботи з енергоефективної термомодернізації (капітальний ремонт) будівлі стаціонару (вул. Троїцька, 28) за правилами Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО).

Ввели в експлуатацію рентгенівську діагностичну С-подібну систему «Symbol 5R9» та лазерну хірургічну систему М22.

Отримали і встановили укомплектований відеоендоскопічний комплекс, укомплектований лапароскопічний набір для хірургічних процедур, укомплектований цистоскоп, укомплектований LG 4 генератора Lotus Series 4.

Визначили переможців з виготовлення проєктно-кошторисної документації та уклали договори на проведення експертизи на об’єкти по капітальному ремонту вхідної групи та санвузла першого поверху (вул. І. Сірка, 3, вул. Праці, 3), вестибюля з сходовою клітиною (вул. Троїцька, 28), електрощитової з влаштуванням АВР та встановленням дизель-генератора (вул. Троїцька, 28), капітального ремонту ліфтового господарства (вул. Троїцька, 28).

Уклали також договори на проведення поточного ремонту внутрішніх приміщень у новому корпусі (вул. Троїцька, 28), та капітального ремонту теплопункту (облаштування системи автоматичного регулювання споживання тепла) консультативно-діагностичного відділення №2 (вул. І. Сірка, 3).

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: