СумБуд
SMR
метизная компания

У Сумах тривають ремонти лікарень

Медицина | 17:33, 5.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Відділ охорони здоров’я інформує про проведені минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста роботи, спрямовані на ремонти та придбання обладнання.

У КНП «Центральна міська клінічна лікарня» капітально ремонтували приміщення, де розміщуватиметься реабілітаційне відділення, а також готували проєктно-кошторисну документацію на заміну ліфта лікувального корпусу № 1.

У КНП «Клінічна лікарня № 4» продовжували капітальний ремонт приміщень неврологічного відділення (вул. Металургів, 38).

У КНП «Клінічна лікарня № 5» завершували капітальний ремонт хірургічного корпусу (хірургічне відділення № 1 та хірургічне відділення № 3). А також проводили капремонти приміщень на першому та п’ятому поверсі поліклініки та в хірургічному корпусві № 1 для організації надання медичної допомоги хворим з підозрою на гостру респіраторну хворобу, спричинену COVID-19.

У КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» доробляли капітальний ремонт фасаду КДВ № 2 (вул. Троїцька, 28) та поточний ремонт централізованої подачі кисню до нового корпусу (вул. Троїцька, 28), капітально ремонтували приміщення на другому поверсі (вул. Троїцька, 28). Також розробляли проєктно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту теплового пункту в підвальному поверсі (вул. Івана Сірка, 3), капітальний ремонт будівлі старого корпусу (вул. Троїцька, 28) проходили експертизу на капітальний ремонт переходу між будівлями старого та нового корпусів (вул. Троїцька, 28), а також отримували нове медичне обладнання.

У КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» далі виконували капітальний ремонт першого, другого, третього та четвертого поверхів жіночої консультації, систем водопостачання, електрозабезпечення, опалення (третій і четвертий поверхи) жіночої консультації, технічне переоснащення систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та пожежного спостереження жіночої консультації. А ще отримали апарат штучної вентиляції легень.

Зображення ілюстраційне

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: