метизная компания

У Сумах тривають ремонти лікувальних закладів

Медицина | 21:01, 19.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Управління охорони здоров’я інформує про виконані минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста ремонтні роботи.

У КНП «Клінічна лікарня № 4» триває капітальний ремонт приміщень неврологічного відділення.

У КНП «Клінічна лікарня № 5» продовжувався капітальний ремонт кабінету комп’ютерної томографії хірургічного корпусу № 1 та капітальний ремонт ліфта в хірургічному корпусі № 1.

Велася підготовка до початку капітального ремонту хірургічного відділення № 1 у хірургічному корпусі № 1.

Тривав капітальний ремонт приміщення операційної № 6 операційного блоку хірургічного корпусу № 1 та готувалися до капітального ремонту будівлі харчоблоку, ліфта у харчоблоці.

У КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» продовжувався капітальний ремонт будівлі стаціонару, вестибюля з сходовою клітиною, поточний ремонт внутрішніх приміщень, капітальний ремонт ліфтового господарства, капітальний ремонт клініко-діагностичної лабораторії.

Тривали роботи з капітального ремонту системи централізованої подачі кисню (з встановленням кріоциліндрів) в новому корпусі КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди», виконувалися роботи за завданням «Платіжні термінали самообслуговування (машини для обробки даних)», укладено договір на виготовлення ПКД для поточного ремонту, благоустрою території лікувального закладу.

У КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» готувалися до заміни лікарняних ліфтів в акушерському корпусі, очікували на тендер на проведення робіт з капітального ремонту (утеплення) будівлі жіночої консультації.

Готувалися до капітального ремонту систем протипожежного захисту у складі системи блискавкозахисту акушерського корпусу.

Тривала підготовка до реконструкції теплового пункту, реконструкції мереж водопостачання та електропостачання.

Виконувався капітальний ремонт з улаштуванням вентиляції в операційному блоці акушерського відділення.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: