СумБуд
метизная компания

У Сумах тривають ремонти міських лікарень

Медицина | 22:03, 8.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Відділ охорони здоров’я інформує про проведені минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста роботи, спрямовані на ремонти та придбання обладнання.

У КНП «Центральна міська клінічна лікарня» далі виконували капітальний ремонт приміщень, де розміщуватиметься реабілітаційне відділення. Разом із тим, розробляли проєктно-кошторисну документацію на заміну ліфта лікувального корпусу № 1.

У КНП «Клінічна лікарня № 4» продовжували капітальний ремонт приміщень неврологічного відділення.

У КНП «Клінічна лікарня № 5» виконували капітальний ремонт хірургічного корпусу (хірургічне відділення № 1 та хірургічне відділення № 3); приміщень на першому та п’ятому поверсі та хірургічного корпусу № 1 для організації надання медичної допомоги хворим з підозрою на гостру респіраторну хворобу спричинену COVID-19.

У КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» завершували роботи з проведення поточного ремонту системи централізованої подачі кисню в новому корпусі (вул. Троїцька, 28) та капітального ремонту фасаду КДВ № 2, виконували капітальний ремонт приміщень на другому поверсі (вул. Троїцька, 28), енергоефективну термомодернізацію будівлі стаціонару за правилами Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) (вул. Троїцька, 28), розпочали капітальний ремонт приміщень другого та третього поверхів в будівлі стаціонару, розробляли проєктно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту теплового пункту в підвальному поверсі (вул. Івана Сірка, 3) і капітального ремонту будівлі старого корпусу (вул. Троїцька, 28).

У КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» займались капітальним ремонтом першого, другого, третього та четвертого поверхів жіночої консультації та її систем водопостачання, електрозабезпечення, опалення 3–4 поверхів, систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та пожежного спостереження (вул. Троїцька, 20).

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: