метизная компания

У Сумах в обласному онкодиспансері встановили лінійний прискорювач

Медицина | 15:29, 1.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

36 тисяч жителів Сумщини мають онкологічні захворювання. За цим показником область знаходиться у першій трійці регіонів України.

Про це повідомляє пресслужба Сумської обласної ради.

На початку минулого року почалося створення сучасного медичного центру для лікування онкологічних захворювань. Вже з травня на території Сумського обласного клінічного онкодиспансеру розпочалася повна реконструкція. Знесено 5 старих будівель, оновлено комунікації, триває капітальний ремонт хірургічного та адміністративного корпусу, розроблені проєкти облаштування території з місцями відпочинку, парковками, капличкою.

Директор Сумського обласного клінічного онкологічного диспансеру Володимир Шевченко говорить: «Ставилися основні завдання: новітнє сучасне обладнання – лінійний прискорювач та комп’ютерний томограф, роботи по покращенню логістики, ремонти і реконструкція наявних будівель».

У грудні 2021 року лінійний прискорювач вартістю 60 млн грн надійшов до закладу. Наразі триває процес його налаштування.

Завідувач блоком дистанційної променевої терапії онкодиспансеру Олексій Колпаков розповів, що лінійний прискорювач уже встановлений, пройшов випробування. Зараз чекають на дозвільні документи на право експлуатації. Також паралельно медичні фізики, які є у штаті онкодиспансеру, проходять курси по плануванню роботи на цьому обладнанні.

Попереду – будівництво п’ятиповерхового лікувального корпусу вартістю понад 140 мільйонів грн.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: