метизная компания

У Сумах запрацював Центр урології

Медицина | 15:55, 19.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах у КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона» запрацював Центр урології. Про це повідомляє Сумська міська рада.

Очолив команду Центру урології КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона» експерт високого класу, кандидат медичних наук Юрій Кудрявцев. Він сказав, що для роботи наявне новітнє обладнання, яке придбане закладом. Це пересувна С-арочна рентгенівська діагностична система для проведення оперативних втручань, гольмієвий лазер для ендоурології (контактної літотрипсії); система лазерна хірургічна, електрохірургічний апарат, дві лампи операційні, одноканальний електролігуючий генератор, ендоскопічний монітор, холтерівська система ЕКГ, урофлоуметр, стерилізатор паровий (автоклав). Це допомогло покращити якість проведення оперативних втручань.

На придбання обладнання були направлені кошти НСЗУ в сумі 9,2 млн грн.

За плечима фахівців Центру урології КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона» велика кількість стажувань за кордоном у країнах із розвинутою медициною, тисячі успішних операцій, багаторічний досвід та чудова репутація. Вони спеціалізуються на малоінвазивних операціях на органах сечової системи (ендоскопічних, лапароскопічних, реконструктивних та онкологічній урології).

Минулого тижня лікарями Центру урології були виконані такі унікальні реконструктивні втручання як ліквідація сечових нориць між сечовим міхуром та вагіною, лазерні літотрипсії великих камінців нирок, пластики уретри та навіть фалопротезування (імплантація при порушенні ерекції у чоловіків).

Наразі в закладі надається багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню, загальна потужність стаціонару складає 255 ліжок наступних профілів: загальнотерапевтичні, кардіологічні, ортопедичні, травматологічні, гінекологічні, урологічні, хірургічні, проктологічні, судинні, неврологічні, нейрохірургічні, відновні, паліативні, інфекційні. Окрім того, у закладі функціонує неврологічне відділення з інсультним блоком із цілодобовим чергуванням лікарів-неврологів, підготовлених для проведення тромболізису, відділення загальної хірургії з можливістю надання цілодобової хірургічної допомоги населенню.

Також працює цілодобовий травматологічний пункт, де надають невідкладну допомогу населенню всього міста та навколишніх територіальних громад. Виконуються дослідження на комп’ютерному томографі в повному спектрі та в цілодобовому режимі.

У 2022 році лікувальним закладом укладено договори з Національною службою здоров’я України по 21 пакету. Протягом 2021 року та січня–травня 2022 року значно покращилася матеріальна база лікарні сучасним медичним обладнанням.

У 2021 році на придбання обладнання було направлено близько 21,7 млн грн – це кошти державного бюджету (2,5 млн грн), бюджету громади (12,8 млн грн), а також кошти отримані від НСЗУ (6,4 млн грн). Це дало змогу придбати комп’ютерний томограф, систему рентгенівську діагностичну, апарат ультразвукової діагностики експертного класу, електронейроміограф, гастроскоп, коагулятор, гематологічний аналізатор, систему високопотокової оксигінації, монітори пацієнта.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: