СумБуд
SMR
метизная компания

У сумській лікарні Св. Пантелеймона працюватиме цілодобовий кол-центр

Медицина | 20:00, 2.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

У сумській лікарні Св. Пантелеймона (колишній районній лікарні) відкрили власний кол-центр. Він має працювати цілодобово і безкоштовно. Планується, що тут будуть надавати термінову медичну консультацію. З 8-ї ранку до 6-ї вечора дзвінки прийматимуть у реєстратурі, з вечора до ранку – у приймальному відділенні.

Кол-центр облаштували у реєстратурі поліклініки. Консультуватимуть пацієнтів чотири працівники тут і два – у приймальному відділенні.

“Будем консультувати, до якого лікаря кого записувати і давати номери вузьких спеціалістів, які надали свої номери для консультації”, – розповіла реєстраторка Руслана Гирявенко.

Директор лікарні Володимир Поцелуєв каже, що отримати термінову медичну консультацію може будь-хто, оскільки зараз пацієнти вільні у виборі лікаря і лікарні.

“Якщо потрібно в поліклініку, людину зразу можуть записати до лікаря на час, який вільний, або якщо це госпіталізація – зв’язатися зразу з приймальним відділенням, лікар проконсультує, подивиться, які є вільні ліжка, в якому відділенні. Якщо потрібно – людина одразу отримає консультацію лікаря. Це багатоканальна лінія, вони зв’яжуть, це 10-15 секунд потрібно почекати”, – розповів Поцелуєв.

За його словами, витратили на це близько 14 тис грн: за них придбали телефонний номер і багатоканальне обладнання, оплатили його монтаж і обслуговування. Це гроші, які лікарня заробила сама. Директор лікарні пояснив, що закладу вигідно залучати нових пацієнтів.

Як сказала очільниця міського управління охорони здоров’я Олена Чумаченко, це буде другий в Сумах кол-центр у лікувальному закладі.

“Перший ми впровадили в Центрі первинної медико-санітарної допомоги №1. Основна мета створення таких кол-центрів в лікувальних закладах – це зручність для пацієнтів, щоб не було ситуацій, коли він телефонує на номери реєстратури, і потім його скеровують: “Зателефонуйте за тим номером, за тим номером”. Тобто, він телефонує за єдиним номером, де йому фахівець надає повну інформацію чи консультацію”, – розповіла Чумаченко.

Клінічна лікарня Святого Пантелеймона, колишня Сумська ЦРЛ, обслуговує 93 тисячі людей. Це мешканці Сумського району, куди увійшли колишні Краснопільський, Лебединський та Білопільський райони. Також до лікарні тепер можуть звертатися мешканці Сум.

Суспільне

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: