метизная компания

У Сумській лікарні відкрили сучасне відділення екстреної медичної допомоги

Медицина | 15:29, 5.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

У КНП «Центральна міська клінічна лікарня» відкрили сучасне відділення екстреної медичної допомоги.

Про це повідомляє Сумська міська рада.

У відділені наявні всі можливості для діагностування хвороби та надання якісної невідкладної медичної допомоги. Є власна лабораторія, 64-зрізовий комп’ютерний томограф, система ультразвукової діагностики. Також вирішується питання встановлення ангіографа, – приміщення під який передбачили.

Відділення має свою малу операційну залу, реанімаційні палати, діагностичну палату, маніпуляційний кабінет.

Палати оснащені функціональними ліжками, є монітори пацієнта, центральна система моніторингу стану пацієнтів, дефібрилятор.

«Це значна подія не лише для працівників закладу, а для міста та області, адже наша лікарня є однією з семи опорних на Сумщині. У відділенні працюватимуть 44 працівники. Воно укомлектоване всіма штатними одиницями: всі лікарі, які мали б бути в цьому відділенні є, сестринський персонал, санітарки – в повному обсязі, як це і вимагалося. Ми готові до роботи і сподівааємося, що хворі, які сюди потраплятимуть, будуть задоволені. Ми готові надавати всі види екстреної медичної допомоги», – сказала директор КНП «Центральна міська клінічна лікарня» Валентина Домінас.

За інформацією завідувача відділення екстреної медичної допомоги Валерія Крівцова, щодня до них звертається від 50 до 90 пацієнтів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: