метизная компания

У Сумській лікарні відкрили змішане реабілітаційне відділення

Медицина | 16:01, 30.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Новостворене змішане реабілітаційне відділення «Слобожанщина» 2 серпня поточного року починає функціонувати в КНП «Клінічна лікарня № 5» .

Про це інформує Сумська міська рада.

Як розповів керівник закладу В’ячеслав Петренко, відділення розраховане на 15 неврологічних ліжок денного перебування та п’ять ліжок денного перебування для лікування хворих з порушенням опорно-рухового апарату. У відділенні працюватимуть лікар-невропатолог, лікар-фізіотерапевт, лікар-ортопед-травматолог, лікар з лікувальної фізкультури, лікар фізичної та реабілітаційної медицини, лікар-невропатолог, лікар-психотерапевт, лікар-рефлексотерапевт.

Директор КНП «Клінічна лікарня № 5» повідомив, що для облаштування приміщення у 2021 році проводився комплекс робіт за кошти з різних джерел фінансування: «За кошти НСЗУ ми відремонтували палати, замінили вікна на другому поверсі на суму майже 2 млн грн. Також ми провели роботи з монтажу системи киснепостачання на суму близько 65 тис. грн. За кошти, зароблені лікувальним закладом, придбали деяке обладнання. А пандус облаштували за кошти бюджету громади. Також дякую спонсорам, які нам допомагали».

За кошти НСЗУ для організації роботи відділення були закуплені 12 функціональних ліжок із панелями, шість палатних столів, шість медичних стільців, шість шаф для одягу та 12 приліжкових тумб на загальну суму 559985 грн.

За власні кошти підприємства було придбано апарат для рефлексотерапії комбінований «МИТ-1» на суму 32000 грн, апарат для електростимуляції АЕСТ-01 двоканальний на суму 9948 грн апарат озонотерапії універсальний медичний «ОЗОН УМ-80 з базовим комплектом оснащення на суму 116000 грн та інвентар, необхідний для надання реабілітаційної допомоги відповідно до умов договору НСЗУ на суму 75483 грн.

Наразі тривають відкриті торги на закупівлю медичних меблів (маніпуляційні, інструментальні, стерилізаційні та інші столи, кушетки, шафи, стільці ширма та інше) на суму 347 тис. грн.

Оскільки ліжка у відділенні під’єднані до системи централізованого киснепостачання, тому, в разі необхідності, це відділення може бути використане для лікування хворих на COVID-19.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: