метизная компания

У Сумській лікарні відремонтували операційний блок і хірургічне відділення

Медицина | 17:31, 3.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

У КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона», аби надавати пацієнтам медичні послуги найвищої якості, відремонтували найбільший операційний блок і загальнохірургічне відділення.

Як розповів директор закладу Володимир Поцелуєв, на виконання робіт спрямували кошти, отримані від НСЗУ.

Ремонт в операційному блоці тривав близько місяця. За цей час докорінно оновили операційні для ургентних і планових операцій. У приміщеннях змонтували систему вентиляції і кондиціонування, що забезпечують стабільний температурний режим, встановили НЕРА-фільтри, які роблять повітря стерильним. Також придбали операційний стіл й устаткування для його підігріву.

«У нас три оперблоки, цей найбільший і навантаження на нього велике. Тут оперують хірурги, травматологи-ортопеди, гінекологи, лори, окулісти, судинні хірурги, проктологи, урологи», – зазначив очільник лікарні.

Володимир Поцелуєв зауважив, що умови та наявне сучасне обладнання, серед якого електрокоагулятор високочастотний зварювальний; комплект відеоендоскопічний для операційної лапероскопії; комплект обладнання для лапороскопічних, урологічно ендоскопічних втручань; апарат коагуляторний лазерний універсальний тощо дають змогу надавати якісно широкий спектр оперативних втручань.

Для покращення умов перебування пацієнтів у післяопераційний період у КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона» відремонтували й палати та допоміжні приміщення в загальнохірургічному відділенні.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: