метизная компания

У Сумській центральній міській лікарні не працює ліфт для перевезення тяжкохворих

Медицина | 20:04, 23.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Управління охорони здоров’я Сумської міськради звернулося до депкорпусу з серйозною проблемою, яка виникла в ЦМЛ і потребує термінового вирішення, – інформує Ваш Шанс.

На 2020 рік в лікарні була запланована заміна ліфта в лікувальному корпусі №1, для чого в держбюджеті було передбачено 1,33 млн. грн. Медустанову провело тендер, визначило підрядника, і роботи почалися. Підрядник демонтував старий ліфт, завіз нове обладнання і почав монтаж нового ліфта. В цілому було освоєно 952 тис. грн. Але через епідемію COVID-19 завершити роботи до кінця 2020 р не вдалося (збої у постачаннях матеріалів для виготовлення обладнання, висока захворюваність працівників і т.д.), і ліфт на сьогодні все ще не дороблений і не запущений. А решта суми, що залишилася в міськбюджеті неосвоєною, в кінці була спрямована на інші статті.

Щоб уявити всю серйозність ситуації, потрібно знати, що ліфт, про який йдеться, знаходиться у п’ятиповерховому корпусі стаціонару і призначений для транспортування пацієнтів (в тому числі тяжкохворих і лежачих) в ортопедичне, хірургічне, пульмонологічне і урологічне відділення, а також із зазначених відділень – у лабораторії, відділення променевої діагностики і т.п. Тож непрацюючий підйомник завдає, м’яко кажучи, значні незручності персоналу всього стаціонару.

Для завершення робіт необхідно 378,7 тис. грн. Минулого тижня планово-бюджетна депутатська комісія міськради підтримала це питання і доручила департаменту фінансів опрацювати можливі джерела фінансування і внести відповідну пропозицію на найближчу сесію міськради.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: