метизная компания

У Сумському обласному управлінні охорони здоров’я звільнилася половина працівників

Медицина | 19:28, 28.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Сумському обласному управлінні охорони здоров’я половина з наявних посад — вакантні. Кілька з них — керівні, зазначається на сайті Сумської облдержадміністрації.

Наразі з 20-ти посад вільними є 10. Зокрема, начальника управління, двох заступників — начальників відділів, головного спеціаліста-бухгалтера.

“Було досить велике навантаження, і та позиція, з якою звільнявся керівник, — Сергій Бутенко, — це те, що він дуже довгий час працював майже без вихідних — 24/7. Просто вже не залишилося фізичних сил працювати. Та команда, яка працювала в управлінні, — він її формував сам, і це ті люди, які, умовно кажучи, прийшли працювати під нього, то з його звільненням звільнилися і вони”, — сказав голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький.

Нині, за його словами, мають виконувача обов’язків і формують нову команду. Суспільне намагається отримати коментар колишнього начальника обласного управління охорони здоров’я Сергія Бутенка та його заступниці Галини Хомети. Як повідомили Суспільному в управлінні, наразі обов’язки його начальника виконує Анатолій Котляр — начальник відділу з управління персоналом, правового забезпечення та контролю.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: