метизная компания

У Сумському пологовому відкрили оновлене гінекологічне відділення

Медицина | 17:58, 3.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

У КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» відкрили оновлене гінекологічне відділення.

Гінекологічне відділення КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» з 1978 року розташовувалось у будівлі, яка була зведена у 1886 році цукрозаводчиком Іваном Харитоненком і є пам’яткою архітектури місцевого значення. Із січня 2021 року, після проведення ремонтних робіт у корпусі жіночої консультації, гінекологічне відділення розмістили там на третьому та четвертому поверхах.

Відкриття оновленого гінекологічного відділення дасть можливість покращити якість надання медичної допомоги жіночому населенню Сумської міської ТГ та створить належні умови для медичного персоналу та пацієнтів.

Торік на проведення ремонтних робіт КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» з бюджету тергромади виділили 10,1 млн гривень. За ці кошти у жіночій консультації капітально відремонтували чотири поверхи, системи водопостачання та енергозабезпечення, опалення на третьому та четвертому поверхах, виконали капітальний ремонт (технічне переоснащення) систем пожежної сигналізації.

Директор КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» Ольга Чирва розповіла, що відділення розраховане на 45 ліжок. На четвертому поверсі розмістили операційний блок, на третьому – допомагатимуть жінкам зберегти вагітність і лікуватимуть захворювання жіночої репродуктивної системи. Є палати з санітарними кімнатами, допоміжні приміщення, буфет. У коридорах – рециркулятори для знезараження приміщень.

Також торік коштом бюджету Сумської міської територіальної громади для гінекологічного відділення придбали нове обладнання на суму 726,2 тис. грн.: гістероскопічну ендоопераційну систему, кардіодефибрилятор, оксигенератор, портативний пульсоксиметр, рециркулятор ультрафіолетовий. На поточний рік також заплановані закупівлі медичної техніки для КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії», на що в бюджеті тергромади передбачили майже 6 млн гривень. Окрім покращення матеріально-технічної бази закладу, продовжуватимуть ремонт будівлі, але вже зовні.

Минулоріч у КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» у гінекологічному відділенні надали допомогу 1204 жінкам, прийняли 1695 пологів, допомогли з’явитися на світ 1698 малюкам.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: