СумБуд
метизная компания

Уляна Супрун прокоментувала ситуацію з мітингом студентів-медиків у Сумах

Медицина, Освіта | 18:00, 25.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

 

25 травня на прес-конференції для ЗМІ , Уляна Супрун – в.о. міністра охорони здоров’я України, прокоментувала ситуацію з мітиногом сумських студентів з приводу тестової програми “КРОК”.

– Є великі проблеми з іспитом “КРОКУ”, бо запитання застарілі. Якщо порівнювати із іноземними екзаменами, то вони дуже відрізняються. Якийсь час ми будемо одночасно із «КРОКОМ» надавати  міжнародний іспит і відкладемо його тільки тоді, коли оцінки будуть рівні між собою. Коли в минулому році інтерни складали «КРОК»,  то в нього були включені 30 питань від американського  ліцензійного іспиту. Тільки 3% лікарів пройшли цей іспит. Через 2-3 роки ми очікуємо великих змін у  навчальних програмах медуніверситетів, – зазначила посадовиця.

З наступного року розпочнеться єдиний іспит, який буде проходити в 3 “КРОКИ” – на 3 і 6 курсах, а також після першого року інтернатури. Також запроваджується  міжнародний  іспит з клінічних дисциплін – IFOM, який складають медики в Сполучених Штатах і в більшості країн Європи. Обидва іспити будуть вимогою для отримання диплому.

За словами Уляни Супрун, в цьому році буде розпочато законопроект, щодо професійного ліцензіювання лікарів в Україні. Ліцензія на професійну роботу надасть лікарям незалежність – право працювати в  будь-якій лікарні. Таким чином буде  врегульований рівень лікарів – ліцензія оновлюватиметься раз на 3 роки. Для Міністерства охорони здоров’я це буде показником, що лікарь має право працювати.

Нагадаємо, що вчора студенти-іноземці Сумського медінституту вийшли на мітинг через складність питань у тестуванні КРОК

 

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: