метизная компания

В одному з пологових Сум з’явилося унікальне обладнання – портативний сканер вен

Медицина | 14:14, 25.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

На початку цього тижня сумський пологовий будинок “Пресвятої Діви Марії” отримав чергове поповнення медичного обладнання – портативний сканер вен, про це йдеться на офіційній сторінці закладу у соціальній мережі Фейсбук 

“Пологовий будинок “Пресвятої Діви Марії” СМР висловлює подяку БФ “Ранні пташки за надану благодійну допомогу у вигляді портативного сканера вен. Сканер вен для відділення інтенсивної терапії новонароджених, постінтенсивного виходжування та постнатального догляду допоможе безпомилково визначати знаходження вени, що зменшить больові відчуття у новонароджених дітей”, – пишуть робітники пологового.

“Завдяки цьому приладу лікарі зможуть більш якісно надавати медичну допомогу новонародженим, робити процес більш безпечним. Зазначу, що портативний сканер – досить дороговартісний подарунок (майже 100 тисяч гривень – ред.) і в умовах війни ми навряд чи змогли б його придбати”, – зазначила директор пологового будинку “Пресвятої Діви Марії” Сумської міської ради Ольга Чирва.

Для довідки: 

QV-500 – портативний пристрій для пошуку вен. Він може точно і своєчасно проектувати зображення кровоносних судин на поверхню шкіри.

Венозний сканер допоможе лікарям і медсестрам легко знайти вени у новонароджених і дітей, пацієнтів з надмірною вагою, опікових, онкологічних, туберкульозних хворих, наркоманів, пацієнтів, які отримують довгий час внутрішньовенні ін’єкції, пацієнтів з темною шкірою і ін. Цей пристрій також можна використовувати для обстеження пацієнтів з варикозним розширенням вен і уникати закритих або роздвоєних вен.

Сканер для вен QV-500 має різні функції, які можуть адаптуватися до різного віку, форми тіла, кольору шкіри, ваги та інших особливостей пацієнта.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: