У Шостці молодіжний центр «ШУМ» працюватиме у форматі коворкінгу
Поділитися в
Копіювати посилання

З понеділка, 16 грудня, молодіжний центр «ШУМ» буде працювати в новому форматі – коворкінгу.
Скористатися ним можна буде кожного дня за умови відсутності повітряної тривоги (з 11 до 16 години).
Тут затишний простір для навчання та роботи, є Wi-Fi. У коворкінгу – зарядна станція, принтер, ноутбук та ще багато різної техніки.
«Місце для спілкування, ідей та натхнення. Чай, кава та дружня атмосфера. Це чудова можливість з користю провести час, познайомитися з однодумцями та знайти підтримку для своїх ідей», – йдеться у повідомленні молодіжного центру «ШУМ».
Коворкінг знаходиться у будівлі фахового коледжу, пише Шостка.інфо.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!