метизная компания

Біля сумської школи незаконно побудували приміщення площею 104,4 кв. м

 Поділитися

Поділитися в

Земельна ділянка житлової та громадської забудови площею 0,065 га вже майже рік використовується не за призначенням. Власником нерухомого майна є ТОВ «Рустам-Груп».

Власник приміщення нехтує думкою городян міста та ігнорує законодавство. Не дочекавшись рішення сесії міської ради щодо дозволу на будування приміщення, він розпочав ввезення побутової техніки, яка, ймовірно, призначена для облаштування незаконної споруди.

Самовільно побудоване приміщення знаходиться на ділянці, що перебуває у комунальній власності. Через зазначену ділянку проходить ряд транзитних та житлових комунікацій. Територія забудови розташована поруч 16-поверхового житлового будинку, а отже, мали бути враховані інтереси мешканців та громадська думка.

Історія бере свій початок ще з 2017 року. Тоді на основі рішення Сумської міської ради від 29.11.2017 №284-МР юридична особа ФОП Краспонопольська Н. В. уклала договір про встановлення особистого строкового сервітуту на користування місцем для розміщення тимчасової споруди – кіоску з продажу овочів. 19 грудня 2018 року Краснопольська Нелля Володимирівна зареєструвала право власності на нежитлове приміщення площею 104,4 кв м на підставі технічного паспорту та довідки про об’єкт нерухомого майна у державного реєстратора Лєпкової Олени Олександрівни. За 9 днів на підставі акта приймання-передачі у забудови змінився власник – ним стала юридична особа ТОВ «Рустам-Груп».

Зазначимо, що для державної реєстрації права власності на новозбудований об’єкт нерухомого майна подається не лише технічний паспорт та довідка. Майбутній власник має надати документ, що засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, документ що підтверджує присвоєння об’єкту нерухомого майна адреси, мати дозвіл на забудову земельної ділянки. За ініціативи юридичної особи – власника незаконної споруди, на сесію міської ради вже декілька разів подавався проект рішення щодо надання ТОВ «Рустам-Груп» дозволу на розроблення проекту землеустрою цієї земельної ділянки. Проте рішення не було прийнято. Вже за тиждень доля приміщення буде вирішуватися на черговому засіданні міськради. У порядку денному – два проекти рішення: на надання дозволу та відмову.

Але, незважаючи на відсутність необхідних документів власник розпочав завезення обладнання і ймовірно планує відкриття магазину в найближчому майбутньому.

Журналісти “The Sumy Post” продовжують відстежувати історію цього питання і наступне наше розслідування буде стосуватися питання: Чому замовчав депутат Сумської міської ради?

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: