метизная компания

Через незаконну забудову в Сумах збирають позачергову сесію

 Поділитися

Поділитися в

Менш ніж за дві години у Сумській міськраді відбудеться засідання позачергової сесії. На порядку денному одне питання – Про надання ТОВ «Рустам-Груп» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на пр. Лушпи, 12/1.

Земельна ділянка житлової та громадської забудови площею 0,065 га вже майже рік використовується не за призначенням. Власником нерухомого майна є ТОВ «Рустам-Груп». Не дивлячись, на відстутність законних підстав, там збудували приміщення площею 104,4 кв м. Наразі приміщення використовують для реалізації ковбасних та м’ясних виробів.  Магазин “Новажанівський” у незаконно збудованій будівлі  безперебійно працює щодня.

26 лютого, під час чергового засідання сесії міськради, на розгляд було винесено два проекти рішення – про надання ТОВ« Рустам-Груп» дозволу на розробку проекту землеустрою та про відмову в оформленні землі. Ці два проекти за останні розгляди не набирали достатню кількість голосів.

Але 26 лютого питання про надання дозволу підтримали 23 депутати, що достатньо для прийняття рішення. Пізніше голова фракції «Європейська солідарність» Дмитро Лантушенко заявив, що два депутати його фракції – Расул Галаєв та Дмитро Хандурін проголосували помилково і хочуть відкликати свої голоси.

Народні обранці не зрозуміли, за яке з двох питань йшло голосування, тому просили переголосувати. Але повертатися до прийнятого рішення не передбачено за регламентом. Проте депутати зробили виключення і повернулися, але питання так і не набрало достатню кількість голосів. На сумнівне рішення міський голова наклав вето.

Депутати розглядали й питання про відмову у наданні дозволу ТОВ “Рустам- Груп”, але воно також не набрало достатньої кількості голосів.

Для  подолання вето міського голови потрібно набрати 2/3 голосів від складу депутатів міськради. Якщо ж питання не набере цю кількість голосів, рішення про розробку документів на землю для «Рустам-Груп» буде недійсним.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: