метизная компания

Фасади на Соборній: реставрувати не можна штрафувати

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні під час апаратної наради при міському голові було обговорено питання щодо реставрації фасадів будинків на вулиці Соборна. Міські чиновники вирішували, що робити з занедбаними фасадами будинків, які не належать місту.

Відновлення потребують фасади будинки під номером 25, 32, 34, 36, 42, 44, 46 48.  З них будинки 34, 44 і 48 не належать до житлового фонду міста, тому ремонт повинні здійснювати власники.

Зазначимо, рік тому ми вже писали про планування реставрації фасадів в 2019 році. Проте ремонт відбувся частково й будинки центральної вулиці й досі виглядають не естетично.

Як повідомляв рік тому Григорій Яременко, екс-директор департаменту інфраструктури, було створено проект щодо відновлення будинку за адресою вулиця Соборна, 32. За словами Віктора Павленка, діючого в.о. директора департаменту інфраструктури, проект неоднаразово виставляли на торги по системі “Prozzoro”, проте виконавця не було визначено.

Аби фасади будинків в центрі мали естетичний вигляд, Олександр Лисенко запропонував ввести місцеві правила утримання будівель, що належать до нежитлового фонду та культурної спадщини міста.

Міський голова доручив Андрію Кривцову, начальнику управління архітектури та містобудування, в межах штату створити міський орган, який міг би контролювати та впливати на власників таких будинків. За цих умов, власники понесуть адміністративне покарання у вигляді штрафу (мінімальна сума становить 1400- 1700 гривень).

 

 

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: