СумБуд
метизная компания

Сумські бійці забрали зі знищеної техніки військових РФ документацію

Оборона | 19:28, 9.03.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сумські бійці забрали зі знищеної техніки військових РФ документацію, – пише Суспільне.

Довідкові та робочі зошити, відомості про контрактників, особовий склад та купа військових квитків російських строковиків — усе це нині на столі у штабі сумських бійців. Кажуть, документацію взяли зі знищеної нещодавно машини військових Російської Федерації.

“Це командно-штабна машина, яка є в будь-якій військовій частині, зразка пострадянської армії. Це перший гвардійський танковий полк. Коли заходили на територію України, зайшло з цього підрозділу 560 людей”, — розповів боєць із Сумщини.

Серед документів – перелік посад і зарплат військових, медичні дані строковиків, а також – письмова відмова одного з них їхати на так звані “навчання”.

Загалом військових квитків вилучили близько сотні. За словами бійця, майже всі вони належать строковикам 2001-2002 років народження.

“Молоді хлопці, які були призвані в 2021 році від шостого до десятого місяців. Географія – вся Російська Федерація. Деякі з цих власників військових квитків знищені, деякі – у полоні, деякі катаються навколо, чекають нарешті свою долю. Будуть відправлені до своїх матерів у трунах. Можна констатувати те, що всіх, кого можна, вже відправили на війну, і наше завдання наразі — втриматися, перемолоти їх, піти в контрнаступ”, — говорить боєць із Сумщини.

“Президент нашої сусідньої країни, Росії, бреше всім і весь час. Сюди йдуть строковики, причому строковики “свіжі”. Перелякані молоді хлопці їздять полями, лісами. Дехто вже бігає по полях, ховається. Їх багато, а тих командирів, які відправили їх сюди, – мало”, — сказав сумський боєць.

Також додає: “Питання: чому вони самі не бунтують, якщо вони мужики. Вони самі мають приймати рішення, чи вони згодні на цю агресію. Вони її підтримують чи можуть в будь-який момент зламати своїх командирів і спокійно здатися до нас в полон, ми їх не чіпаємо, голови нікому не відрізаємо, ми до них ставимося з повагою, як до військовополонених згідно з Женевською конвенцією”.

Вилучені документи, каже чоловік, будуть передані у відповідні органи, звідти – у міжнародний суд в Гаазі.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: