метизная компания

24 вчителя початкових класів Сумщини успішно склали незалежне тестування та стали учасниками ІІ етапу сертифікації-2023

Освіта | 11:27, 31.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Із 06 по 10 квітня педагоги мають здійснити самооцінювання власної педагогічної майстерності з формування в учнів ключових компетентностей і вмінь, визначених законодавством.

В інформаційно-аналітичній системі EvaluEd вчителі у визначені терміни заповнюють анкету самооцінювання за формою, затвердженою Державною службою якості освіти.

Самооцінювання має на меті визначення учасником сертифікації рівня власної професійної діяльності, виявлення сильних та слабких сторін, планування підвищення кваліфікації.

На цьому етапі сертифікації не передбачено експертного, бального чи вербального оцінювання.

Загалом в Україні 921 педагог візьме участь у ІІ етапі сертифікації та проведе самооцінювання власної професійної майстерності.

Нагадуємо, що сертифікація педагогічних працівників — це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, зокрема з педагогіки та психології, практичних вмінь застосування сучасних методів і технологій навчання. Сертифікація педагогічного працівника відбувається на добровільних засадах виключно за його ініціативою.

Бажаємо учасникам сертифікації успішного проходження наступних етапів!

Анкета самооцінювання учасником сертифікації власної педагогічної майстерності, затверджена наказом Державної служби якості освіти від 06.03.2023 № 01-10/50

https://bit.ly/40OKpGb

Ознайомитися з Методичними рекомендаціями щодо заповнення учасниками сертифікації анкети самооцінювання власної педагогічної майстерності

https://bit.ly/42ON1FX

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: