метизная компания

Здобувачі знань у СНАУ – студенти Open Agro University

 Поділитися

Поділитися в

Open Agro University – це унікальний освітній проєкт для підготовки спеціалістів нового покоління в агро- та харчовій промисловості, розрахований на студентів 4-5 курсу профільних спеціальностей або випускників вишів першого-другого року від компанії Kernel. Мета проєкту: прокачати знання та вміння так, щоб стати затребуваним сьогодні і створювати агро майбутнього завтра.

Експертами Open Agro University стають профі компанії Kernel, викладачі ВНЗ, зовнішні та міжнародні партнери.

Переваги навчання за програмою: безкоштовне навчання (дуальна освіта), оплачувана практика, шанс працевлаштуватися в компанії ще на етапі навчання, можливість отримувати стипендію під час онлайн навчання, зарахування подібних предметів в університеті.

Традиційно студенти Сумського національного аграрного університету стають учасниками Open Agro University, отримуючи багато нових знань, удосконалюючись. Цей рік не став винятком. Уже сьогодні у другому сезоні навчання за програмою Open Agro University отримують знання студенти факультету агротехнологій та природокористування: Артур КОЛЯДА, Олександр РАК, Віталій СОЛЯНИК, Валерія КОНОВАЛЕНКО.

Співпраця Сумського НАУ з компанією Kernel перевірена роками і завжди приносить користь для обох сторін.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: