метизная компания

8 освітніх закладів Сумщини приєдналися до системи е-журналів та е-щоденників

Освіта | 11:33, 3.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

На брифінгу в Сумській облдержадміністрації розповіли про підключення шкіл Сумщини до системи е-журналів та е-щоденників

“Якщо у освітньому закладі буде впроваджено е-щоденник та журнал, що ж буде позитивного? Це буде комунікація між батьками, вчителями та дітьми. Батьки будуть бачити, чи присутня дитина на заняттях. Якщо учень захворів, батьки можуть побачити, які теми пропустила дитина. Також батькам доступна інформація про успішність дитини. Для вчителів ці системи полегшать роботу звітності“, – повідомила Вікторія Гробова, директор Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації.

Участь у новації не є загальнообов’язковою, рішення про  використання е-журналів та е-щоденників ухвалює заклад освіти на добровільній основі. Школи, які використовують інші системи ведення електронних журналів та щоденників, можуть і надалі їх використовувати.

На сьогодні у сервісі е-журналів та е-щоденників зареєструвалися 8 освітніх закладів області: три ліцеї Кролевецької міської ради, Охтирська школа, Олешнянська школа, Сумська школа №29, Косівщинська школа та Лебединський фаховий коледж.

Зазначимо, безкоштовними е-журналами та е-щоденниками вже користуються 134 школи України. МОН працює над удосконаленням державної системи е-журналів та е-щоденників, щоб якомога більше закладів освіти підключалися до цього сервісу.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: