метизная компания

Безкоштовні курси української мови стартували у Сумах

Добро разом, Освіта | 16:28, 21.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах стартували безкоштовні курси української мови для дорослих. Перше заняття відбулось 20 лютого, у Палаці дітей та юнацтва. На нього прийшли близько вісімдесяти бажаючих вивчати українську. Серед них –Людмила Павленко.

Жінка працює у закладі дошкільної освіти, планує підтягнути власні знання з граматики та орфографії: «В силу своєї професії зрозуміла, що необхідно все ж таки більш досконало володіти українською мовою».

Анна Власенко планує відвідувати всі заняття курсу — бажає вдосконалити розмовну мову. Свої знання з української оцінює так:”Я зрозуміла, що я її взагалі не знаю”.

Викладатимуть українську 7 вчителів зі шкіл міста. Вивчатимуть граматику, фразеологію, лексикологію, орфоепію. Остаточну програму скаладатимуть відповідно до запитів слухачів курсу.

«Ми розробили анкетку, у якій слухачі цих курсів оберуть ті теми, які цікавлять їх. І ми потім підлаштуємось під те, що цікавить відвідувачів», — говорить вчитель української мови Тетяна Панченко,

Відбуватимуться уроки української щосереди, впродовж трьох місяців. Приходити можна без попереднього запису. Кожен урок триватиме півтори години.

UA:СУМИ

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: