СумБуд
метизная компания

Через негоду на Сумщині учні понад 60 закладів залишилися вдома

Освіта, Погода | 11:45, 9.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Через негоду на Сумщині учні частково перейшли на дистанційну форму навчання. Про це нам повідомили в Сумській ОДА.

“Зараз в області функціонують 386 закладів загальної середньої освіти. За рішенням педради, ураховуючи складні погодні умови, на сьогодні на дистанційну форму навчання перейшли 64 заклади, де навчаються 1-11 класи, а також 5 закладів освіти, де навчаються учні 1-6 класів. Усього 6 654 учні, які через погодні умови навчаються дистанційно“, – Юрій Харламов, заступник директора департаменту освіти та науки Сумської ОДА.

У Сумах закладам освіти рекомендують на період негоди переформатувати освітній процес, але ні в якому разі не зупиняти його. Як повідомили нам в Управлінні освіти і науки, керівникам закладів освіти, вони надіслали листи із рекомендаціями вжити заходів щодо організації освітнього процесу для учнів 1–5 класів в очному/змішаному форматах; для учнів 6–11 класів – змішаному/дистанційному, завчасно поінформувавши про це батьків та учнів.

“Зараз на заняттях у Сумах не всі діти, але в усіх школах проводяться заняття для тих учнів, які дісталися шкіл. Для інших – змішаний або дистанційний формат навчання”, – повідомила Тетяна Дрига, заступниця начальника Управління освіти і науки Сумської міської ради.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: