ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Чи ділитимуть класи на підгрупи у Сумах?

Освіта | 14:10, 24.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Електронна петиція від сумчанки “Забезпечити фінансування поділу класів на підгрупи” набрала рекордну кількість підписів та отримала відповідь.

“Враховуючи ситуацію, що склалася із припиненням у поточному навчальному році поділу класів на підгрупи, вимагаємо забезпечити належне фінансування коштом коштів міського бюджету всіх видатків на здійснення навчального процесу із застосуванням тогорічної практики розподілу класів на підгрупи з вивчення окремих дисциплін (зокрема, англійської мови, інформатики, української мови) у всіх школах міста без виключення”, – пише Валентина Димовська, автор петиції.

Підписи почали збирати 5 вересня, петицію підписали 580 осіб з 250 необхідних.

Сьогодні на сайті єдиної система місцевих петицій з’явилася відповідь на петицію.

“З метою визначення обсягу коштів, необхідних для забезпечення у школах міста поділу на групи при вивченні окремих предметів на 2018 – 2019 навчальний рік, управлінням освіти і науки Сумської міської ради разом з департаментом фінансів, економіки та інвестицій Сумської міської ради були проведені розрахунки з урахуванням мережі класів, контингенту учнів та наказів Міністерства освіти і науки України. 

Сумською міською радою прийнято рішення про виділення додаткових коштів на галузь «Освіта» на оплату праці педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти для поділу класів на групи при вивченні окремих дисциплін. Кошти буди розподілені між закладами освіти. 
Відповідно до частини 1 статті 23 Закону України «Про освіту» держава гарантує академічну, організаційну, фінансову і кадрову автономію закладів освіти. 

Враховуючи вищевикладене, керівник закладу має право вибирати першочерговий пріоритет функціонування закладу освіти за наявності необхідної матеріально – технічної бази та умов для організації навчального процесу на належному рівні, дотримуючись статті 51 Бюджетного Кодексу України“, – йдеться у повідомленні.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: