метизная компания

До підрозділів поліції Сумської облісті прибули курсанти

Освіта | 22:29, 17.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Курсанти четвертого курсу Національного академії внутрішніх справ упродовж трьох місяців будуть проходити практичну підготовку у структурних підрозділах поліції області.

Основною метою стажування є закріплення теоретичних знань отриманих на певному етапі навчання та поглиблення вже набутих навичок з метою подальшої успішної службу у підрозділах поліції. Саме тому, переймати досвід курсанти Національного академії внутрішніх справ будуть від кращих працівників поліції за напрямками діяльності.

Під час зустрічі до присутніх звернулась заступник начальника Управління кадрового забезпечення Тамара Прокопенко: «Перш за все, хочу звернути увагу на виконання правил етичної поведінки на службі і в побуті, а також дотримання дисципліни і законності, адже на цьому буде будуватись вся ваша подальша робота. За час стажування вам необхідно набути не лише професійних вмінь, а й оволодіти сучасними методами роботи у підрозділах поліції».

Відповідно до розподілу майбутні правоохоронці направились для проходження практичної підготовки до Сумського та Шосткинського управлінь, а також до Конотопського районного відділу поліції.

Крім того, курсантам наголосили на основні положення статті 11 Закону України «Про Національну поліції». Зокрема на тому, що рівень довіри населення до поліції є основним критерієм оцінки ефективності діяльності органів і підрозділів поліції.

Наприкінці зустрічі молодим поліцейським побажали успіху та наснаги у роботі, та зауважили, що при виникненні будь-яких ситуацій вони можуть звернутись за допомогою до підрозділів кадрового забезпечення.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: