метизная компания

EUGLOH ANNUAL SUMMIT 2022

Освіта | 10:06, 16.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Європейський університетський альянс глобального здоров’я (EUGLOH) є стратегічним партнерством між Університетом Парижа-Сакла (UPSaclay), Лундським університетом (LU), Людвіга-Максиміліана-Університету Мюнхена (LMU), Університетом Порту (UPorto) та Університетом Сегед (USZ) у контексті Європейської університетської ініціативи Європейської комісії. У рамках мережі EUGLOH збалансований міжфакультетський консорціум дослідників і студентів розвиває міждисциплінарну діяльність, зокрема в освіті та підготовці, що споріднені з темою глобального здоров’я. Поєднуючи досвід та наукову інфраструктуру в таких галузях, як біомедицина, науки про життя та соціальні науки, міжуніверситетський проєкт вирішує різноманітні проблеми, пов’язані з благополуччям та громадським здоров’ям.

Сумський національний аграрний університет активно співпрацює та має робочі зустрічі в Paris-Saclay University, у дослідницькому центрі CentraleSupélec з питань продукування  та поширення ідей циркулярної економіки.


Нині представники  Сумського НАУ продовжують навчально-дослідницький візит в рамках проєктуPause. Solidarity withUkraine, що відбувається у м. Париж (Франція).


Програма заходу розрахована на три насичені дні. Цей захід пройде в рамках Університету Париж-Сакле з 15 по 17 червня 2022 року і збере разом студентів і науковців із дев’яти університетів, а також представників громадянського суспільства та промислових партнерів нашого альянсу. Саміт розпочався 15 червня з виступу президента Паризького університету-Сакле Сільві Рітайло та Ванеси Дебіа-Сентон, керівника відділу вищої освіти Європейської комісії.


Зокрема, кандидатка економічних наук, доцентка, директорка Офісу промоції Ксенія Блюмська-Данько зазначила, що навчання майбутніх поколінь європейських інноваторів, практиків, експертів та лідерів, які обслуговують усі сектори суспільства, готових протистояти міждисциплінарним соціальним викликам, пов’язаним із глобальним здоров’ям є одним з ключових завдань Сумського НАУ, саме тому, співпраця є дуже важливою та діє на перспективу.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: