СумБуд
SMR
метизная компания

Форма навчання наших дітей залежить від дотримання умов адаптивного карантину

Освіта | 15:38, 22.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Під час брифінгу щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію на Сумщині заступник директора Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Михайло МАЦЮК прокоментував можливі сценарії початку нового навчального року в області

«Безперечно, я за те, щоб діти повернулися до школи. Водночас основне завдання – це збереження здоров’я учасників освітнього процесу», – зазначив Михайло Мацюк та звернув увагу на те, що новий навчальний ріку школах та форма навчання напряму залежить від епідеміологічної ситуації на Сумщині.

Зокрема, починаючи з минулої п’ятниці в області зафіксовано 2 спалахи коронавірусної інфекції – 18 та 21 липня з показниками 15 та 12 осіб відповідно. Тому, щоб уникнути дистанційного навчання школярів та студентів, Михайло Мацюк вкотре звернувся до жителів Сумщини бути відповідальними та дотримуватися умов адаптивного карантину.

Щодо освітнього процесу, за яким буде відбуватись навчання, то його визначатимуть регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, залежно від особливостей епідеміологічної ситуації в конкретній області України.

Наразі є три варіанти розвитку подій: варіант перший – низький рівень захворюваності: відвідування закладів освіти дозволено у звичайному режимі;варіант другий – високий рівень захворюваності: освітній процес забезпечується дистанційно;варіант третій (найбільш імовірний) – середній рівень захворюваності: освітній процес забезпечується як дистанційно, так і в закладах освіти з дотриманням правил дистанціювання та гігієни.

Наразі Міністерства охорони здоров’я України спільно з Міністерством освіти та науки України здійснюють моніторинг епідеміологічної ситуації у кожному регіоні та розробляють можливі сценарії. Найближчим часом будуть впроваджені відповідні алгоритми, про що МОН надасть докладні роз’яснення.

Зазначимо, що Кабінет Міністрів України продовжив адаптивний карантин до 31 серпня. Це рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні 22 липня. Загальні правила, за якими житиме країна в умовах продовженого адаптивного карантину – масковий режим, соціальна дистанція і антисептики. У деяких регіонах обмеження можуть бути більш жорсткі – в залежності від того, в якій зоні будуть знаходитися області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: